Dla Maksia zebrali ponad 40 tysięcy! Dalej można wspierać zbiórkę

0
Fot. Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
Ponad 42 tysiące złotych - tyle udało się zebrać podczas licytacji charytatywnych na leczenie małego Maksia Mareckiego z Ostrowa Wielkopolskiego. W minioną środę Szkoła Podstawowa nr 5 zorganizowała charytatywny koncert, a pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną w pełni przeznaczone na pomoc chłopcu.

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim, czyli szkoły, do której powinien uczęszczać chory Maks, zorganizowali charytatywny koncert. Biletem wstępu była cegiełka. Odbyła się także specjalna licytacja charytatywnych fantów, a pieniądze zebrane podczas całego wydarzenia zostaną przekazane na leczenie chłopca. „Koncert charytatywny dla naszego ucznia Maksa Mareckiego w OCKu pozwolił zgromadzić kwotę 42876,66 zł. Przedmiotów do licytacji było tak wiele, że nie starczyło czasu na ich wylicytowanie” – czytamy na fanpage’u Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim.

Wciąż można wziąć udział w licytacji pozostałych fantów. Znajduje się ona pod tym linkiem.

8-letni Maks wraz ze swoimi rodzicami przebywa w Barcelonie, gdzie walczy z neuroblastomą. Choroba dała już przerzuty, a hiszpańscy lekarze podjęli się leczenia przeciwciałami. Aby dało ono pełne spectrum działania, potrzebna jest szczepionka, która podawana jest jedynie w USA. „Musimy zwiększyć kwotę zbiórki o ponad 1,5 miliona złotych i po raz kolejny prosić Was o pomoc”. 

LINK DO ZBIÓRKI NA LECZENIE MAKSIA ZNAJDZIECIE TUTAJ

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick