Disco festiwal w Jarocinie. Czy powtórzy sukces Roszkowa?

1
2 czerwca na polanie przed Pałacem Radolińskich w Jarocinie odbędzie się druga edycja Disco Stars Festiwal. Na scenie zaprezentują się czołowe formacje gatunku dance: MIG, Andre oraz Marcus P. Jednak niekwestionowaną gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie zespół Ich Troje. Całość zwieńczy występ jarocińskiej formacji Centrum, obchodzącej 40-lecie swojej działalności.

To druga edycja Disco Stars Festiwal. Ubiegłoroczna impreza nad zalew w Roszkowie w gminie Jarocin przyciągnęła w ciągu dwóch dni ponad 20 tysięcy fanów tej muzyki. Gwiazdą wieczoru był niekwestionowany król muzyki disco polo – Zenek Martyniuk.

Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpiło ponad 30 zespołów disco polo i dance. Impreza okazała się dużym sukcesem. Jego organizatorzy postanowili iść za ciosem.

Tegoroczny festiwal disco został jednak przeniesiony do Jarocina odbędzie się na polanie przed pałacem Radolińskich. Będzie to impreza jedno, a nie dwudniowa.

 

W tym roku na scenie festiwalowej wystąpi 9 zespołów. Główną część festiwalu o godz. 18:00 otworzy koncert Andre. O godzinie 19:30 sceną zawładnie ponad 30-osobowe Ich Troje z Michałem Wiśniewskim na czele, który w tym roku obchodzi 30 lecie swojej działalności muzycznej.

Ich Troje w Jarocinie da 2 – godzinny koncert. O godz. 22:00 wystąpi formacja Red Queen,

W programie festiwalu, zgodnie z życzeniem fanów, zaplanowany został koncert Marcusa P. Dokładnie o północy na scenie pojawi się zespół MIG. Wciąż trwa sprzedaż biletów na imprezę. Szczegóły można znaleźć na stronie www.discofestiwal.pl

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick