Denis Urubko – wywiad. ZOBACZ ZAPOWIEDŹ

1
Denis Urubko, himalaista, który próbował zdobyć tej zimy szczyt K2, w trakcie krótkiej wizyty w Ostrowie Wielkopolskim, udzielił wywiadu Telewizji Proart. Rozmowę będzie można obejrzeć w czwartek 12 kwietnia o godz. 14.35.

Ostatnio zasłynął tym, że razem z grupą śmiałków wyruszył, by jako pierwszy w historii wejść zimą na szczyt K2 – drugiej najwyższej góry świata. W pewnym momencie razem z kolegami zdecydował się wstrzymać narodową wyprawę na ten szczyt i rozpocząć spektakularną akcję ratunkową na Nanga Parbat, ratując Elisabeth Revol. Mowa o Denisie Urubko, uczestniku Narodowej Zimowej Wyprawy na K2, który kilka dni temu po raz pierwszy zawitał do Ostrowa Wielkopolskiego.

Telewizja Proart miała okazję przeprowadzić z nim wywiad, w którym himalaista opowiada m.in. o drodze na szczyt, miłości do gór, zdradza także swoje pasje i dzieli się anegdotami. Premiera rozmowy w czwartek 12 kwietnia o godz. 14.35. Tylko w Telewizji Proart.

ZOBACZ TEŻ: Denis Urubko w Ostrowie. “Będę jeszcze atakował K2 zimą”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. 1
    1

    ale chronicie rajskiego i urbaniaka. To wielki wstyd tych ludzi chronic, prosze zapamietajcie wielki wstyd. WIEM to wasz sposob na zycie biedaki.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick