DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"Delfin" znów otwarty. Pływalnia po dużym remoncie

Dokładnie 1 września pływalnia „Delfin” przy ostrowskim tak zwanym „ZAP-ie” obchodziła 36. urodziny. Oczywiście od tamtej pory przeżyła kilka remontów, ale ten, na który szkoła i powiat zdecydowały się w czasie pandemii, był znaczący, bo bezpośrednio wpływa na jakość wody. – Albo trzeba było basen wyremontować, albo zamknąć – mówi dyrektor ZST Magdalena Wojtasz. Zdecydowano się na wariant pierwszy. Sama tylko folia to koszt stu tysięcy złotych, co sfinansował powiat ostrowski – właściciel obiektu, ale dzięki pieniądzom z budżetu szkoły czy nawet wsparciu darczyńców – absolwentów ZST, m.in. odmalowano też ściany czy wymieniono część płytek. Stali bywalcy pływani dostrzegą w odnowionym obiekcie choćby także nowy sklepik.

Basen właśnie rusza. Uczniowie „ZAP-u” w piątek rozpoczęli lekcje wychowania fizycznego w wodzie, a mieszkańcy są zapraszani do odwiedzin pływalni popołudniami oraz wieczorami. Warto zasięgać na bieżąco informacji, czy przypadkiem tory nie są rezerwowane, ale każdy powinien znaleźć dogodny dla siebie czas, także w weekendy.

Nieckę basenową każdego dnia należy opuszczać do godziny 21:30. W soboty pływalnia czynna będzie od 9:00, w niedziele „Delfin” zaprasza od 10:00 do 18:00.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz