DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Karolina Pawliczak odchodzi z Lewicy! "Decyzja ta dojrzewała we mnie od dłuższego czasu"

Karolina Pawliczak opuszcza szeregi Lewicy. Taką informację przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednocześnie zaprzeczyła, jakoby miało chodzić o miejsce na listach wyborczych. 

O odejściu posłanki z szeregów Lewicy poinformowała osobiście za pośrednictwem Twittera. W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że „decyzja dojrzewała w niej od dłuższego czasu z powodu narastających rozbieżności programowych” – Jednakże z szacunku do wyborców, którzy oddali na mnie swój głos nie zdecydowałam się na ten krok wcześniej. Dziś, u progu kampanii wyborczej podejmuję tę niezwykle trudną decyzję w zgodzie z własnym sumieniem i uczciwie wobec wyborców – informuje posłanka.

Karolina Pawliczak zaprzeczyła doniesieniom, jakoby decyzja miała być podyktowana rozmowami na temat na temat miejsc na liście wyborczej. – Potwierdził to przewodniczący struktury wojewódzkich, informując, iż decyzje w tej sprawie będą dopiero podejmowane – dodaje parlamentarzystka.

Karolina Pawliczak podkreśliła także w swoim oświadczeniu, że nadal będzie pracować na rzecz „umacniania demokratycznych wartości po tej stronie sceny politycznej”.

1 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • ...

    środa, 7 czerwca, 2023

    byle do koryta…

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz