Debata parlamentarna w TV Proart! Zadaj pytanie kandydatom

2
Telewizja Proart zaprasza na debaty parlamentarne 7 i 9 października o godz. 18.00. Wśród poruszonych tematów będą: gospodarka, polityka społeczna, edukacja i służba zdrowia. Jeśli masz pytanie do kandydatów na posłów i senatorów, napisz je w komentarzu! Szczegóły na wlkp24.info.

Za niespełna dwa tygodnie odbędą się wybory parlamentarne. Kampania wyborcza trwa w najlepsze, a jej nieodłącznym elementem są debaty. Telewizja Proart zorganizuje przy tej okazji dwie. W pierwszej, która odbędzie się w poniedziałek 7 października, na pytania odpowiedzą kandydaci do senatu z okręgu nr 95, a więc Ewa Matecka (Koalicja Obywatelska) i Łukasz Mikołajczyk (Prawo i Sprawiedliwość). W środę 9 października wizje Polski przedstawią: Ireneusz Czech (Konfederacja Wolność i Niepodległość), Jan Dziedziczak (PiS), Andrzej Grzyb (Polskie Stronnictwo Ludowe), Wiesław Szczepański (Lewica) i Jarosław Urbaniak (Koalicja Obywatelska).

Tematami przewodnimi debat będą: gospodarka, polityka społeczna, edukacja i służba zdrowia. I tutaj mamy pytanie do Was. Które kwestie związane z tymi zagadnieniami najbardziej Was interesują? Napiszcie w komentarzu na Facebooku pod poniższym postem! W Waszym imieniu zapytamy organizatorów o najważniejsze kwestie.

Gospodarka, polityka społeczna, edukacja, służba zdrowia – na pytania w tych dziedzinach będą odpowiadać kandydaci na…

Opublikowany przez Telewizja Proart Środa, 2 października 2019

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Proszę zapytać dwóch kandydatów do Sejmu RP Andrzeja Grzyba i Jana Mosinskiego dlaczego na plakatach zaznaczają, że są DOKTORAMI. To jest bardzo małostkowe i mnie irytuje.Autorytety tego nie piszą a wszyscy
    o tym wiedzą. Panowie trochę skromności, pokory i umiaru a wyjdzie to Wam na dobre.

    • Też mi się to nie podoba zwłaszcza gdy jeden z panów późno skończył studia i w krótkim czasie obronił doktorat

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick