DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Debata parlamentarna w TV Proart! Zadaj pytanie kandydatom

Za niespełna dwa tygodnie odbędą się wybory parlamentarne. Kampania wyborcza trwa w najlepsze, a jej nieodłącznym elementem są debaty. Telewizja Proart zorganizuje przy tej okazji dwie. W pierwszej, która odbędzie się w poniedziałek 7 października, na pytania odpowiedzą kandydaci do senatu z okręgu nr 95, a więc Ewa Matecka (Koalicja Obywatelska) i Łukasz Mikołajczyk (Prawo i Sprawiedliwość). W środę 9 października wizje Polski przedstawią: Ireneusz Czech (Konfederacja Wolność i Niepodległość), Jan Dziedziczak (PiS), Andrzej Grzyb (Polskie Stronnictwo Ludowe), Wiesław Szczepański (Lewica) i Jarosław Urbaniak (Koalicja Obywatelska).

Tematami przewodnimi debat będą: gospodarka, polityka społeczna, edukacja i służba zdrowia. I tutaj mamy pytanie do Was. Które kwestie związane z tymi zagadnieniami najbardziej Was interesują? Napiszcie w komentarzu na Facebooku pod poniższym postem! W Waszym imieniu zapytamy organizatorów o najważniejsze kwestie.

https://www.facebook.com/tvproart/photos/a.1757900997777787/2526117320956147/?type=3&theater

 

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • SP
  Skromny profesor.

  czwartek, 3 października, 2019

  Proszę zapytać dwóch kandydatów do Sejmu RP Andrzeja Grzyba i Jana Mosinskiego dlaczego na plakatach zaznaczają, że są DOKTORAMI. To jest bardzo małostkowe i mnie irytuje.Autorytety tego nie piszą a wszyscy
  o tym wiedzą. Panowie trochę skromności, pokory i umiaru a wyjdzie to Wam na dobre.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz