DEBATA NA ŻYWO! Oglądaj zmagania kandydatów na burmistrza Pleszewa

6
Dziś o godzinie 18.00 w Telewizji Proart oraz na wlkp24.info starcie pięciu kandydatów na stanowisko burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. W debacie transmitowanej na żywo udział wezmą: Zdzisław Gorzeliński, Grzegorz Jenerowicz, Eryk Kowcuń, Łukasz Marciniak i Arkadiusz Ptak.

– To już druga samorządowa debata w Telewizji Proart i na portalu wlkp.24.info. Tak jak poprzednio, poruszymy w niej kwestie związane z edukacją, polityką społeczną, gospodarką oraz kulturą i sportem – mówi Paulina Szczepaniak, zastępca redaktor naczelnej Telewizji Proart. To ona prowadzi wszystkie samorządowe starcia kandydatów na burmistrzów, wójtów i prezydentów.

Tym razem w telewizyjnym studiu pojawią się kandydaci, którzy w wyborach 21 października powalczą o fotel burmistrza Miasta i Gminy Pleszew. Jest ich pięciu, a każdy z nich to odmienna osobowość. Można się więc spodziewać interesującej potyczki.

Obecnie urzędujący burmistrz Marian Adamek zdecydował, że nie wystartuje w kolejnych wyborach. Zmiana na stanowisku włodarza Pleszewa jest oczywista. Na kilkanaście dni przed wyborami, każdy z pleszewskich kandydatów ma takie same szanse na zwycięstwo w wyścigu o władzę – 20%. Kto dzięki debacie zaskarbi sobie serca większej części wyborców?

Harmonogram debat w TV Proart:

1 października, godz. 18.00 – Nowe Skalmierzyce
4 października, godz. 18.00 – Pleszew
8 października, godz. 18.00 – Ostrzeszów
11 października, godz. 18.00 – Jarocin
15 października, godz. 18.00 – Krotoszyn
18 października, godz. 18.00 – Ostrów Wlkp.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Dobrze ,że Proart robi te debaty bo szczególnie tam gdzie odchodzi dotychczasowy wójt czy burmistrz ludzie maja okazję poznać tych nowych i wyrobić sobie zdanie kto najlepiej zastąpi ustępującego z dużym doświadczeniem . Pierwsza debata kandydatów na burmistrza w Skalmierzycach otwarła ludziom oczy kto sobą co reprezentuje podobnie jak w Pleszewie po odejściu Burmistrza Adamka . Debaty pomogły ludziom w wyborze i nie będą kupować kota w worku . Zdecydowanie najbardziej kompetentny Pan Arkadiusz Ptak . A w Skalmierzycach zdecydowanie Pan Daniel Mituła . Ciekawe co przyniesie debata w Ostrzeszowie ? Trochę długie te debaty ale jak chcemy świadomie wybierać to warto ten czas poświęcić .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick