DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

David Garret - najsłynniejszy skrzypek zagra w Polsce! Zdobądź bilety [KONKURS]

Zachwycił swoim wykonaniem utworów rockowych i popowych. Najsłynniejszy skrzypek świata – David Garret wystąpi już 13 marca przed polską publicznością. Redakcja portalu wlkp24.info organizuje konkurs, w którym biletami nagrodzimy sześć osób.

Utwory Bacha, Schumanna, Vivaldiego i wielu innych kompozytorów zagrane na skrzypcach? To możliwe. Taki repertuar zaprezentuje David Garret, który już 13 marca wystąpi w Hali Stulecia we Wrocławiu. Mamy dla Was sześć podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Wystarczy zawalczyć o nie w konkursie. Możliwe, że jedna z sześciu podwójnych wejściówek trafi do Ciebie!

Aby powalczyć o bilety należy wykonać zadanie konkursowe: Napisz, dlaczego akurat koncert Davida Garreta Cię zainteresował i dlaczego to do Ciebie ma trafić podwójna wejściówka?

Odpowiedź wraz ze zdjęciem trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „David Garret”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 11 marca (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie jest sześć podwójnych wejściówek na koncert Davida Garreta, który odbędzie się w środę (13 marca) o godzinie 20.00 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz