DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Dariusz Bierła złożył rezygnację! Nie będzie dłużej dyrektorem ostrowskiego szpitala

Dariusz Bierła nie będzie dłużej dyrektorem Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak dowiedział się portal wlkp24.info, dyrektor ostrowskiego szpitala Dariusz Bierła 11 czerwca złożył rezygnację. Nie będzie dalej rządził placówką. Będzie pracował na tym stanowisku tylko do 30 czerwca 2024 roku.

„Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami powołanie nowego dyrektora przez organ założycielski poprzedzone jest postępowaniem konkursowym. Decyzja o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora ZZOZ w Ostrowie podjęta zostanie w stosownym czasie” – informują przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Władze powiatu, pod który podlega szpital, planują powołać m.in. dyrektora ds. lecznictwa. Niewykluczone, że będzie ubiegał się o to stanowisko dotychczasowy dyrektor. Na razie jednak nie ma oficjalnej informacji na ten temat.

Dariusz Bierła jest dyrektorem szpitala w Ostrowie Wielkopolskim od 21 stycznia 2011 roku. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Gostomczyka, który złożył rezygnację 5 stycznia 2011.

Po 30 czerwca pełniącym obowiązki dyrektora szpitala będzie Piotr Skoczylas – dotychczasowy dyrektor ds. finansowych. Ma pełnić tę funkcję do czasu wyłonienia nowego dyrektora w drodze konkursu.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz