Daj się zmotywować!

0
Lato to czas odpoczynku, rozprężenia, relaksu i robienia sobie przerw – nie tylko w pracy, ale także tych od zdrowej diety, codziennej fizycznej aktywności czy rzetelnej pielęgnacji skóry i ciała. Dlatego tuż po wakacjach zapraszamy na casting do drugiej edycji programu Fit Motywator.

Casting do drugiej edycji Fit Motywatora odbędzie się 8 września. Znów trzy osoby, pod okiem specjalistów, będą miały okazję zmienić swoje życie na lepsze.

Do przyjścia na casting eksperci zachęcają w specjalnym spocie reklamowym, który mogą państwo zobaczyć na antenie Telewizji Proart. Dla trenerów, którzy znów zadbają o sprężyste ciało i dobrą kondycję swoich podopiecznych, to występ w tym krótkim filmie był wyzwaniem, nie tylko fizycznym. Zadaniem doktor Izabelli Łajs było z kolei ściganie swojej potencjalnej pacjentki ze strzykawką w ręku. – W programie tak strasznie nie będzie – uspokaja. Specjalistki od dietetycznego cateringu po raz kolejny bedą nie tylko zdrowo odżywiać osoby, które przejdą przez castingowe sito i dostaną się do programu, ale też postarają się je odpowiednio wyedukować.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick