Dachowanie w Przygodzicach [ZOBACZ NAGRANIE]

7
Fot. Zrzut ekranu z kanału YT PrzygodziceBlogspot - videoblog
Podróżujący samochodem marki BMW mogą mówić o niewiarygodnym szczęściu. Z dachowania pojazdu wyszli bez szwanku. Wypadek miał miejsce w Przygodzicach. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Ostatecznie policja zakwalifikowała to zdarzenie, jako kolizję.

Do wypadku doszło na ulicy Wrocławskiej w Przygodzicach. Moment zderzenia zarejestrowały kamery przemysłowe, a na nagraniu widać, że sprawcą kolizji jest kierowca białego samochodu. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy BMW.

Osoby biorące udział w zdarzeniu mogą mówić o ogromnym szczęściu, bo z wypadku wyszli bez poważnych obrażeń. – Policjanci prowadzą czynności w kierunku kolizji drogowej – powiedziała mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

 1. 7
  1

  Popularność marki BMW w opisach i tytułach jest niedościgniona. Wystarczy wpisać “Stojące BMW na parkingu” i hejt na bemkarzy murowany.

 2. ale tego że zapier…ał 2x szybciej niż Ci przed nim to juz nikt nie widzi… oczywiście biały winny, ale prędkość też jest winna

 3. 7
  1

  Wina białego samochodu, nie mam złudzeń, ale prędkość wspomnianego samochodu marki wiadomej była wyraźnie większa niż powinna być.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick