Dachowanie na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. W aucie pięć osób w tym troje dzieci

2
Kobieta kierująca samochodem marki Rover dachowała na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. W pojeździe znajdowało się troje dzieci i dwie osoby dorosłe. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Po godz. 9.00 doszło tam do dachowania samochodu osobowego marki Rover. – Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego i Kalisza oraz jeden z OSP Skalmierzyce – mówi nam Czytelnik.

Na miejsce wezwano także policję, która ustaliła przyczyny zdarzenia. – Kobieta kierująca samochodem prawdopodobnie podjęła manewr wyprzedzania i w jego trakcie zaczęła hamować, na skutek czego zjechała z drogi, a pojazd dachował. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszystkim poszkodowanym udzielono pomocy na miejscu – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem. Droga jest już przejezdna.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. I gdzie tak spieszno tym kierowcą…? Nie tak dawno był na tej obwodnicy wypadek śmierć poniosły osoby . Warto ryzykować własne zdrowie a nawet życie czy też innych żeby jechać na maksa ,wyprzedzać a i tak się spotkamy na światłach w Czekanowie albo w Kaliszu przy Castoramie ale co tam że ten co wyprzedza będzie lepszy bo będzie tylko 2 auta przed nami w korku ludzie zastanówcie się bo sami na drodze nie jesteście a my chcemy żyć .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick