Czytelnicy wlkp24.info nie mają wątpliwości. Za podatek paliwowy zapłacimy z własnej kieszeni [SONDA]

1
Zakończyło się głosowanie w sondzie na portalu wlkp24.info. Przez ostatni tydzień mogliście odpowiadać na pytanie: "Czy Twoim zdaniem podatek paliwowy spowoduje podwyżkę cen paliw?".

W ostatnim czasie za litr benzyny trzeba płacić ponad 5 zł, co nie podoba się części kierowców. Nikt nie lubi podwyżek, a wiele osób reaguje negatywnie na pomysł wprowadzenia kolejnych podatków. Nie jest tajemnicą, że ostatecznie odbijają się one na domowych budżetach.

Patrząc na wyniki zakończonej właśnie sondy na portalu wlkp24.info, gołym okiem widać, że miażdżąca większość naszych Czytelników uważa, iż wprowadzony podatek paliwowy, spowoduje podwyżkę cen paliw. Wiele wskazuje na to, że ostatecznie na pokrycie tej kwoty złoży się każdy z nas – kierowców.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Zobacz wyniki sondy:

Czy Twoim zdaniem podatek paliwowy spowoduje podwyżkę cen paliw?

Tak – 532 głosów
Nie – 25
Nie wiem – 9

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej sondzie. Tym razem poruszamy temat samorządowy i pytamy: Jaka jest najważniejsza cecha, którą powinien mieć prezydent miasta? Sondę możecie znaleźć w kolumnie po prawej stronie na portalu wlkp24.info.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Tak czy inaczej PiS robi NAS kierowców w …..( słowo nie cenzuralne chciałem wpisać) ! Na kurs dolara i cenę baryłki ropy nie mają wpływu ,,,,ale na akcyzę i opodatkowanie już TAK ! Czekam do dobrą „zmianę” ….już wiem , że się nie doczekam !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick