DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Czy "Stalówka" wygra z Zastalem w ENBL? Kibice odpowiadają [WYNIKI KONKURSU]

W weekendowym konkursie zorganizowanym wspólnie przez portal wlkp24.info oraz klub BM Stal Ostrów Wielkopolski można było wygrać sześć podwójnych biletów na spotkanie „Stalówki” z Enea Zastal BC Zielona Góra w ramach rewanżu fazy ćwierćfinałowej ENBL.

Aby dać szansę szczęściu, należało udzielić odpowiedzi na następujące pytanie: „Kto będzie górą w meczu BM Stal – Zastal w ramach rewanżowego meczu ENBL i dlaczego?”. Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybrała sześć, a ich autorzy otrzymają od nas podwójne bilety na wtorkowy mecz w Arenie Ostrów.

Lista zwycięzców wraz z udzielonymi przez nich odpowiedziami:

Robert Sępołowicz
Oczywiście wygra BM Stal dlatego, że naszym celem jest finał tych rozgrywek i nie widzę innego rozwiązania. Jesteśmy lepsi!!!

Michał Poprawa
Przemawia za tym kilka czynników, a mianowicie mamy kolektyw – mocną siłą drużyny jest zgranie, chemia, która mimo braków kadrowych w postaci rozgrywającego czy centra zawodnicy się świetnie uzupełniają. Już pierwszy mecz pokazał, że mecz nam się układał na wielu pozycjach, potrafimy grać z Zastalem i przy odrobinie szczęścia byśmy przywieźli zwycięstwo. Na pewno przewyższamy skutecznością za 3pkt., mamy bardziej doświadczonych zawodników jak Kulig, Garbacz, Djurisic… Rozgrywki ENBL to wielka szansa na sukces, a Stalówka jest ciągle głodna kolejnych sukcesów, więc dlatego będziemy górą!!!

Angelika Berkowska
W meczu wygra BM Stal, a wiecie dlaczego? Bo nie mają sobie równego! Zrobią pogrom na boisku, bo mają najlepszych kibiców w koszykarskim środowisku.

Grzegorz Baranek
Moim skromnym zdaniem górą będzie Stal. Mimo że mamy obecnie mały kryzys, to przecież kiedyś trzeba go przełamać. Z zespołem Zastalu gra się nam dobrze. Można by rzecz, iż ten rywal nam leży. Z rundzie zasadniczej wygraliśmy w Arenie 16 punktami. W pierwszym meczu ENBL w Zielonej Górze prowadziliśmy przez większość spotkania i dopiero w końcówce minimalnie ulegliśmy.  Po stronie Stalówki będzie też aspekt własnej hali oraz doping kibiców. Ostatni argument jest taki, iż pucharu ENBL nasza ekipa jeszcze nie ma w swej kolekcji, więc wypada go w tym roku zdobyć, a zwycięstwo z Zastalem otwiera drogę do półfinału.

Lidia Rutkowska
Uważam, że mecz może być niestety kolejną porażką naszej drużyny. Po sobotnim meczu z Trefl Sopot, widać zmęczenie zawodników, gramy 7 zawodnikami, to stanowczo za mało. Celność rzutów za 3 pkt. jest bardzo niska. Początek każdego meczu mamy bardzo dobry, potem nasi zawodnicy słabną i tracą przewagę 10-punktową. Dlatego ostatnie mecze kończyły się dla naszej drużyny przegraną.

Z kolei Zastal Zielona Góra na czele z Przemysławem Żołnierewiczem ma swoją dobrą passę.

Czeka nas więc we wtorek kolejny ciężki mecz, dlatego potrzebny jest doping kibiców w arenie, żeby słyszeli i czuli, że ich wspieramy.

I obym się myliła i miło była zaskoczona wynikiem, bo nadzieja zawsze umiera ostatnia.

Przemysław Nowacki
Na pytanie kto wygra mecz, odpowiedź jest prosta: Stal, Stal, Stal.

A dlaczego? Ponieważ zarówno zawodnicy jak i trener mają coś do udowodnienia po ostatnich porażkach zespołu. Nie da się ukryć, że zespół od paru tygodni jest w dołku, ale wierzę, że mecz z Zastalem będzie takim punktem zwrotnym drużyny.

Potencjał drużyny jest bardzo duży. Mam nadzieję, że większą rotacją zawodników wpłynie pozytywnie na grę zespołu i spokojnie wygramy mecz (min. +10 pkt.) meldując się Final Four ENBL.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • K
  kibic

  wtorek, 21 marca, 2023

  a ja obstawiam 20-1 że porażka

  Odpowiedz
 • ,,.

  wtorek, 21 marca, 2023

  Kabaret, a nie puchary, a podnieta w mieście jakby NBA przyjechała, śmiech na sali

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz