Czworonożny albinos znalazł nowy dom!

5
Fot. Nowi właściciele
Szczęśliwe zakończenie historii psa-albinosa, którego pokazaliśmy w tym tygodniu na łamach portalu i w Wydarzeniach Telewizji Proart. Czworonóg znaleziony w Odolanowie, dziś poznał swój nowy dom.

O psie jednym na milion informowaliśmy zaledwie cztery dni temu. Szczeniak-albinos przebywał w schronisku w Wysocku Wielkim od trzech tygodni.

CZYTAJ: Szczeniak-albinos do pokochania od zaraz!

Niedziela była dla psiaka wielkim dniem. Na jego adopcję zdecydowała się rodzina aż spod Łodzi! Małżeństwo z dwójką dzieci, posiadacze psa i trzech kotów, jak sami przyznają zakochali się w psiaku od pierwszego wejrzenia. – Gdzieś na Facebooku zauważyliśmy krótki filmik z psiakiem. Przejechaliśmy sporo kilometrów po niego, ale było warto. Szybko odnalazł się w nowym domu, bawi się z dziećmi, reszta zwierzaków też go zaakceptowała – mówi nowy właściciel psa. – Chyba nazwiemy go Pepper, czyli pieprz. Jest cały biały więc zrobimy na przekór. Ale to jedna z propozycji. Dzieci zdecydują! – dodaje.

Otrzymaliśmy też zdjęcia z nowego domu Peppera:

To tylko jedna ze szczęśliwych historii podopiecznego schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Wiele psiaków czeka jeszcze na miłość i nowy dom!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Super ważne ze będzie ktoś bardzo kochał tego pieska i da cieplutki domek. Tylko pieski albinosy , ze względu na oczy i chyba skóre , nie powinny przebywać na słońcu .To tylko taka mała uwaga dla właścicieli . Latem niech piesek przebywa w cieniu. .

  2. Zwracam uwagę Państwu z Łodzi, którzy dali dom i siebie pieskowi, że pieprz może być również biały. Ja pieskowi dałbym na imię Obamba!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick