Czołowe zderzenie w Szczurach. Pięć osób w szpitalu

0
Fot. Internauta
Pięć osób zostało rannych w wyniku czołowego zderzenia się dwóch samochodów osobowych na DK11 w Szczurach (pow. ostrowski). Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Droga właśnie została odblokowana.

Do poważnego wypadku doszło w środowe popołudnie w Szczurach (pow. ostrowski), gdzie na drodze krajowej nr 11 czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Poszkodowanych zostało pięć osób. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w wyniku zderzenia pojazdów jeden stanął w płomieniach. Po przybyciu na miejsce okazało się, że auto się nie pali, tylko z chłodnicy wydobywa się para wodna – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. – Pogotowie przewiozło wszystkich poszkodowanych do szpitala w Ostrowie, a na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej oraz policja. O godz. 19.15 ostatni zastęp wrócił do bazy. Droga jest już przejezdna – dodaje.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia na wakacjach. Nie żyje 14-latek. Jego rodzeństwa ciągle nie udało się odnaleźć

– – –

Ta informacja powstała dzięki Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem ważnego wydarzenia bądź wypadku, napisz na redakcja@wlkp24.info albo na Facebooku!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick