DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Czołowe zderzenie na DK25. Kobieta ciężko ranna [AKTUALIZACJA]

Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a DK25 jest całkowicie zablokowana. To wstępny bilans wypadku, do którego doszło w okolicach Russowa (powiat kaliski). Jak informuje policja, doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Służby pracują na miejscu. Wyznaczane są objazdy.

screen z Google Maps

Do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym doszło w piątkowe popołudnie ok. 15.00 na DK25 pomiędzy Russowem a Czajkowem. – Kierująca samochodem osobowym z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczane są objazdy zarówno od Kalisza, jak i od Konina. Na miejscu zdarzenia pracują służby. Na razie nie ma informacji o innych osobach poszkodowanych.

CZYTAJ TEŻ: Maszyna przygniotła pracowników zakładu. Firma wydała oświadczenie

AKTUALIZACJA – 18:02
Podkom. Anna Jaworska-Wojnicz (KMP Kalisz): Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca osobowym volkswagenem kobieta z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym, który jechał z przeciwnego kierunku. 41-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego, która kierowała volkswagenem, została z poważnymi obrażeniami przetransportowana do szpitala. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kierowcy samochodu ciężarowego. Jak wykazało badanie, mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci nadal pracują na miejscu zdarzenia. DK25 nadal w tym miejscu jest zamknięta.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz