Czołowe zderzenie na DK12 w Kaliszu. Sześć osób rannych. Ul. Łódzka całkowicie zablokowana

0
Sześć osób zostało rannych, a cztery z nich przewieziono do szpitala. To bilans czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na ul. Łódzkiej w Kaliszu (w ciągu DK12). Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w których rannych zostało sześć osób doszło w Kaliszu na ul. Łódzkiej ok godz. 18.00. Czterech poszkodowanych w najcięższym stanie zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej. – Droga nadal jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Zderzyły się ford fiesta z fordem mondeo. Ten drugi, jak wynika ze wstępnych informacji, na skutek uderzenie przejechał przez ścieżkę rowerową, staranował płot i zatrzymał się na terenie jednej z posesji.

To nie jedyny wypadek dzisiejszego popołudnia na terenie powiatu kaliskiego. Wcześniej na drodze między Goliszewem a Żelazkowem volkswagen transporter zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba została ranna

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick