Czekamy na Waszą super dynię! Do wygrania atrakcyjne nagrody! [KONKURS]

0
Jesień to pora kolorowych liści, kasztanów, ale to także sezon na dynie! To nie tylko owoc, z którego można zrobić przepyszne potrawy czy ciasta, ale także stworzyć z niej niezwykłe rzeczy! Ruszamy z kolejną edycją konkursu Telewizji Proart na Super Dynię! Do zgarnięcia nagrody ufundowane przez Factory Centrum Fitnes, Krytą Pływalnię OCEANIK w Ostrzeszowie oraz Pizzerię Ristorante u Włocha.

W konkursie mogą wziąć dzieci od 5 do 10 lat pod opieką rodziców. Praca powinna być przestrzenna, a technika zdobienia dyni jest dowolna – można wykazać się kreatywnością i pomysłem!

Komisja będzie brała pod uwagę samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory estetyczne.

Dynie wraz z informacjami (imię i nazwisko oraz wiek autora i numer kontaktowy) można przynosić od 28.10 do 29.10 do godziny 16.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 30 października o godzinie 16.30 w siedzibie Telewizji Proart przy ulicy Wolności 19.

Nagrody zgarnie sześć najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych dyń. Jest o co walczyć, bo w tym roku fundatorami nagród jest Factory Centrum Fitness, Kryta Pływalnia OCEANIK w Ostrzeszowie oraz Pizzeria Ristorante u Włocha w Ostrowie Wielkopolskim.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick