Czekali całą noc, by zapisać swoje dziecko. Ruszyła rekrutacja do żłobka w Nowych Skalmierzycach

3
Fot. infoskalmierzyce.pl
Dziesiątki rodziców ustawiło się w kolejce przed żłobkiem gminnym w Nowych Skalmierzycach, by zapisać swoje dziecko do placówki. Dorośli czekali przed budynkiem już w poniedziałek wieczorem i stali tam całą noc. Rekrutacja rozpoczęła się we wtorek od godziny 11.00 i potrwa do 28 maja.

Szerokim echem odbiły się zdjęcia, które przedstawiają grupę rodziców czekających w godzinach wieczornych przed budynkiem żłobka gminnego w Nowych Skalmierzycach. Okazuje się, że czekali tam oni całą noc, by o godzinie 7.00 rano zapisać swoje dziecko na listę podopiecznych placówki.

Zapisy wystartowały we wtorek o godzinie 7.00 i potrwają do 28 maja. Wnioski można składać w godzinach pracy żłobka, czyli od 7.00 do 15.00. „W przypadku niewystarczającej liczby miejsc o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń” – informuje Anna Walczak, dyrektor placówki na stronie internetowej żłobka.

Nasza redakcja próbuje skontaktować się z władzami gminnej placówki. O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Fot. infoskalmierzyce.pl

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. W 100 % się zgadzam. I tak przyrost naturalny maleje, kobiet w wieku rozrodczym przecież nie przybyło. Kto nie chciał mieć dziecka to i tak nie będzie go miał bez względu na 500 +.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick