Czas na mecz numer 2 finału. Co dziś czeka nas we Włocławku?

1
Play off to czas, w którym nie ma czasu na zbyt długie rozpamiętywanie. Terminarz gier jest bardzo napięty. Na dobre nie opadły jeszcze emocje związane z pierwszym meczem, a dzisiaj czeka nas drugie starcie w rywalizacji Anwilu Włocławek z BM Slam Stalą. Początek meczu o godzinie 17.45 we włocławskiej hali.

Piątek był czasem regeneracji dla ostrowskich koszykarzy po tym pierwszym meczu. Była również analiza tego, co wydarzyło się w czwartkowym spotkaniu. Popołudniu podopieczni trenera Emila Rajkovića odbyli także krótki trening w hali we Włocławku.

Dzisiaj czeka nas mecz numer 2 w wielkim finale. W tym premierowym spotkaniu ostrowianie nie wykorzystali swoich szans. W kilku sytuacjach ,,Stalowcy” notowali nieskuteczne rzuty z dogodnych pozycji. Zabrakło też wsparcia ze strony graczy z ławki. W Anwilu rezerwowi zdobyli 34 punkty. W BM Slam Stali zaledwie 8. Sporo kontrowersji wywołały też decyzje sędziowskie w stosunku do Marca Antonio Cartera, który przedwcześnie zakończył udział w meczu.

To wszystko jest już jednak przeszłością. Teraz tylko i wyłącznie liczy się drugi mecz wielkiego finału. W czwartek ostrowianie pokazali, że nie obawiają się walki w jakże gorącej hali we Włocławku. Dzisiaj celem dla ,,Stalówki” jest zwycięstwo. Ponownie zapowiada się mecz pełen emocji. Oby tym razem zakończenie było dobre dla żółto-niebieskich.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick