Cysterną uderzył w barierki ochronne. Wypadek na obwodnicy Ostrowa

0
Fot. Czytelnik
Na obwodnicy Ostrowa (DK25) kierowca zasłabł za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. Mężczyzna trafił do szpitala, a na miejscu pracowały służby mundurowe. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu, ponieważ służby będą holować uszkodzony pojazd.

Kierowca cysterny najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, uderzając w bariery ochronne. Powiadomione zostały służby ratunkowe. – Na miejscu było pięć zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie. Strażacy pomogli przenieść poszkodowanego do karetki, a tam zajęły się nim służby medyczne. Mężczyzna został przewieziony do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ: Ciężarówka uderzyła w dom. Utrudnienia na DK25

Mężczyzna najprawdopodobniej doznał udaru mózgu. Przechodzi w szpitalu specjalistyczne badania. – Policjanci będą przesłuchiwać drugiego kierowcę, który jechał za poszkodowanym. Będą też wyjaśniać okoliczności i dokładne przyczyny zdarzenia – dodała sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejscu wciąż pracują strażacy i policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick