DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Cysterną uderzył w barierki ochronne. Wypadek na obwodnicy Ostrowa

Kierowca cysterny najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, uderzając w bariery ochronne. Powiadomione zostały służby ratunkowe. – Na miejscu było pięć zastępów straży pożarnej, policja oraz pogotowie. Strażacy pomogli przenieść poszkodowanego do karetki, a tam zajęły się nim służby medyczne. Mężczyzna został przewieziony do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ: Ciężarówka uderzyła w dom. Utrudnienia na DK25

Mężczyzna najprawdopodobniej doznał udaru mózgu. Przechodzi w szpitalu specjalistyczne badania. – Policjanci będą przesłuchiwać drugiego kierowcę, który jechał za poszkodowanym. Będą też wyjaśniać okoliczności i dokładne przyczyny zdarzenia – dodała sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejscu wciąż pracują strażacy i policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz