DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Cudowna terapia na kryzys w związku? Wygraj bilety i zobacz ten niezwykły spektakl [AKTUALIZACJA]

Cudowna terapia na małżeński kryzys? Coś takiego istnieje! Mowa o przewrotnej komedii terapeutycznej z udziałem gwiazd polskiej sceny aktorskiej. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie błyskotliwych dialogów, zabawnych życiowych sytuacji, ale także czegoś, co musi się wydarzyć w tego typu produkcjach – happy endu.

materiały organizatora

Ten spektakl powinni zobaczyć wszyscy, bo humor w niej zawarty jest skierowany do szerokiej grupy osób również tych, które dopiero planują być w związku. Kryzys to rzecz, której nie da się zaplanować. Przychodzi znienacka i warto być na niego przygotowanym. Receptą zawartą w tym spektaklu, który może pomóc z niego wyjść są trzy elementy: znakomici aktorzy, błyskotliwe dialogi oraz zaskakująca inscenizacja.

Bilety są dostępne na www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl.

Opis organizatora:

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa.

Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Konkurs – wygraj bilety

Dla naszych Czytelników mamy niespodziankę – to konkurs z nagrodami. Do wygrania są cztery podwójne bilety na spektakl „Cudowna terapia”, który odbędzie się 29 października 2023 roku w Ostrowskim Centrum Kultury.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: „Napisz w kilku zdaniach, jaki masz sposób na to, by miłość w związku nie wygasła”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Terapia”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 8 października 2023 roku (godz. 23.59).

REGULAMIN KONKURSU

AKTUALIZACJA – oto wyniki konkursu.

Poniżej prezentujemy nazwiska zwycięzców oraz udzielone przez nich odpowiedzi:

Magdalena Izinicka
Zacznę od tego, że bardzo chciałabym wygrać bilety na ten spektakl, ze względu na to, że w październiku obchodzę 46. urodziny. I tu mój staż małżeński wynosi 23 lata. Kryzysy jak i wzloty w małżeństwie to chleb powszedni. Często świeci słońce, często pada deszcz. Ale czy nie sposobem na kryzys jest wyjście na spektakl do teatru na świetną sztukę ze wspaniałymi aktorami? Uważam, że na każdy zły moment wyjście ze sobą razem, spędzenie tych chwil z przyjaciółmi lub tylko we dwójkę, poza domem, może sprawić nam wiele radości. Dużo uśmiechu, dużo dystansu i wiele dobroci – tylko to może uratować małżeństwo w kryzysie. Te bilety sprawiłyby mi wielką radość. Kocham teatr i bardzo cieszyłabym się z wygranej.

Jakub Śmiech
Naszym sprawdzonym sposobem na pielęgnowanie miłości w związku – a konkretniej już od 8 lat w małżeństwie – jest sprawianie sobie drobnych przyjemności na co dzień. Może to być np. szybki wypad na wspólną kawę w zwykły dzień, ciastko dla żony z jej ulubionej cukierni kupione w drodze powrotnej z synem z przedszkola, czy też bardziej przyziemne, ale „magiczne” słowa typu: „Może to ja dziś posprzątam, a Ty sobie odpocznij?” :). W każdym razie ważna jest systematyczność.

Jednakże, gdyby pośród tych codziennych drobnostek znalazło się też miejsce na coś bardziej „WOW”, to byłoby super! Nie ukrywam więc, że bardzo zależy mi na wygraniu biletów na spektakl „Cudowna terapia”. Oboje z żoną bardzo lubimy taką formę rozrywki, w tym roku odwiedziliśmy OCK dwukrotnie, ale za każdym razem to ja byłem przez żonę zapraszany na spektakl – teraz chciałbym wyrównać proporcje :). Ale co najważniejsze – moja żona w środę, 11 października obchodzi urodziny – do tego czasu Państwa konkurs będzie już rozstrzygnięty, więc byłbym przeszczęśliwy, gdybym do życzeń i kwiatów mógł dołączyć zaproszenie na ten świetny spektakl! Wiadomo, że mogę po prostu kupić bilety, ale gdybym je wygrał, to żona doceni moje starania jeszcze bardziej. To się nazywa pielęgnowanie uczucia! 🙂

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz