CrossFit na najwyższym poziomie. Nowości w zawodach LOGinLAB

0
Z roku na rok w zawodach na krotoszyńskim rynku zbiera się polska czołówka crossfiterów. Z roku na rok jest ich coraz więcej. Nie inaczej będzie tym razem. W dniach 13-15 lipca w zawodach LOGinLAB. wystartuje ponad dwustu zawodników. Będzie to kolejny frekwencyjny rekord jeśli chodzi o tę imprezę.

W tym roku będą trzy duże obiekty rywalizacji w samym mieście. Tartak Burkietowicz „przenosimy” do Krotoszyna, więc wszystko co z drewna, znajdzie się tam. Ułatwi nam to organizację – mówi Dawid Kujawski, organizator zawodów LOGinLAB.

W tegorocznej edycji ma być także sporo nowości. – Mamy dużo nowego sprzętu. Ma to podnieść poziom organizacyjny oraz sportowy. Nasi zawodnicy mogą przygotować się do naszych treningów, ale my chcemy ich totalnie zaskoczyć – dodaje Kujawski.

Pierwszy raz zawody crossfitowe będą organizowane w hali, przy sztucznym oświetleniu. Z przerwami na oglądanie finałowy rozstrzygnięć na mistrzostwach świata w piłce nożnej. – O godzinie 19, po meczu o trzecie miejsce na mistrzostwach świata będzie „Night Show”. Rywalizacja przy sztucznym świetle. Pierwszy raz w Polsce. Będziemy chcieli, żeby zawodnicy mieli ostatnią szansę na wejście do finału, który tradycyjnie w niedzielę – kończy Dawid Kujawski.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick