Co z maturami? Czy mogą się nie odbyć?

5
Gościem programu Komentarze i Opinie w Telewizji Proart był ostatnio Tomasz Ławniczak. Poseł na Sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości zabrał głos w sprawie strajku nauczycieli oraz egzaminów maturalnych, które stoją pod znakiem zapytania. "Nie wyobrażam sobie, aby kilkaset tysięcy uczniów postawić w sytuacji braku możliwości dalszego rozwoju i dalszego kształcenia w związku z zablokowaniem obiegu dokumentów szkolnych. I to jest zdecydowanie łamanie praw ucznia" - powiedział.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. 20
    15

    Panie pośle, a traktowanie nauczycieli jak taniej siły roboczej to nie jest łamanie ich praw? Oj daleko się odpadło od środowiska, z którego się wyszło. Teraz kupa kasy i moralizatorstwo pozostało.

  2. 7
    9

    1. Zwolnić 40% nauczycieli (proporcjonalnie do liczby uczniów , zrównać z proporcjami w Europie zachodniej). 2. Zlikwidować kartę nauczyciela. 3. W szkołach zakładamy czytniki, nauczyciele dostają karty i cały przepracowany czas spędzają w miejscu pracy czyli szkole. 4. Nauczyciele dostają 1000zl podwyżki po spełnieniu 3 pierwszych punktów

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick