Co wydarzyło się w Arenie Ostrów? „Błąd ludzki” [WIDEO]

6
O dużym pechu mogą mówić organizatorzy piątkowego Wielkiego Otwarcia Areny Ostrów. Minutę przed końcem oficjalnej części imprezy włączył się alarm przeciwpożarowy, po którym nastąpiła ewakuacja obiektu. „Nie było to realne zagrożenie tylko błąd ludzki. Wszystkie niedoskonałości w działalności naszego obiektu na początku jego funkcjonowania biorę na siebie, bo tylko ja mam doświadczenie w tym temacie, cały mój zespół dopiero się uczy, więc bardzo im dziękuję i jeżeli jakieś pretensje, to kierować je tylko do mnie” - mówił Zbigniew Trzoska, prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe. Obszerna relacja z pierwszego dnia uroczystości otwarcia niebawem w Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

O ewakuacji około 1700 osób, które znajdowały się w budynku, poinformowaliśmy już w piątek, niedługo po tym, jak włączyły się czujki i rozbrzmiał alarm. Teraz publikujemy wypowiedzi szefa spółki odpowiedzialnej za funkcjonowanie Areny Ostrów i prezydent Beaty Klimek, którzy na gorąco po tym niespodziewanym wydarzeniu skomentowali to, co się stało.

Pokaz laserowy to jeden z kilku wydarzeń zaplanowanych na trwający weekend w ramach Wielkiego Otwarcia Areny Ostrów. W sobotę odbędzie się koncert Kuby Badacha, a w niedzielę – mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z WKS-em Śląsk Wrocław.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. 10
    3

    Najpierw myślałam ze to alarm tak dla atrakcji, zbiegło się z pokazem laserowym i sztucznym zadymieniem, jednak okazało się że faktycznie, dobrze ze nie było paniki, i nic groźnego,ale nerwy były. Samo otwarcie było bardzo ładnie.

  2. Ciekawe ilu mieszkańców będzie regularnie chodzić i zostawiać tam kasę ? A tak bez zgody nas wszystkich musimy zrzucać się na nierentowny obiekt – chleba i igrzysk. Ciemny lud to kupi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick