Co w ostrowskim szczypiorniaku? Idzie młodość

4
W nowym sezonie na parkietach I ligi piłki ręcznej, kibice oglądać będą odmieniony zespół KPR Ostrovia. W trakcie letniej przerwy doszło do roszad w ekipie biało-czerwonych. - Stawiamy jeszcze bardziej na wychowanków - podkreśla prezes Marek Śliwiński. Jednocześnie obok młodzieży w składzie będą też doświadczeni zawodnicy, jak Patryk Staniek, czy Damian Krzywda. Do zespołu powróci po rocznej przerwy kołowy Adrian Wojkowski, który w poprzednim sezonie grał w barwach Stali Mielec na parkietach superligi. Do swojego macierzystego klubu wraca też utalentowany bramkarz Patryk Foluszny, który przez ostatnie dwa sezony występował w niemieckim HSC 2000 Coburg.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. A co powiecie super kibicie na to,że geniu lijo trenuje juniorów MKS Kalisz !!!! To teraz też nazwiecie go „zdrajcą jak Jachę ? Czy braknie odwagi hipokryci ?

  2. Jak jest tak super w tej Ovii ala śliwa ,to pewnie geniu zwiał za normalna wypłata do Kalisza ,bo w ovii jak cwierkaja bociany to tylko śliwa i bednar nie narzekają na kasę ,a trenerzy i owszem /oprócz kazia /

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick