Co się dzieje z defensywą Centry?

3
Mają nad czym myśleć piłkarze Centry Ostrów Wlkp. Spadkowicz z III ligi źle rozpoczął rywalizację w czwartoligowym gronie. Ostrowianie przegrali w Trzemesznie i u siebie zaledwie zremisowali z Krobianką. W tych spotkaniach podopieczni trenera Mariusza Posadzego stracili aż dziewięć goli. Latem w Centrze defensywa została mocno przemeblowana. W zespole nie ma już Tomasza Adamiaka i Dariusza Reyera. Teraz w linii obrony jest Dawid Piróg. Widać, że ostrowian czeka sporo pracy nad grą w defensywie. - Musimy też usiąść i porozmawiać, bo nikt nam punktów nie da za darmo - mówi Dawid Piróg. Trener Posadzy dodaje: - W obu meczach w pierwszych minutach traciliśmy kilka goli. Dopiero później graliśmy na swoim poziomie. To musi się zmienić. Tak być nie może - uważa szkoleniowiec ostrowian. Zespół Centry nie ma zbyt wiele czasu na korekty. Już w środę gra we Wrześni z tamtejszą Victorią, natomiast w sobotę do Ostrowa Wielkopolskiego przyjedzie Polonia Leszno.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Co rok spadek niech ten wiejski klub gra tak gdzie jego miejsce czyli w zacharzewie. W Ostrowie tylko Ostrovia. Panie milicjant Topolan zamykaj ten klub.

  2. skoro sprowadzają takie talenty jak Piróg, dobrze mu jeden kibic pocisnał na stronie Jaroty, 9 bramek defensywa stracila z tobą w roli głównej. Przypominam za Darka Reyera i Mistrza to było nie do pomyślenia.

  3. Przepraszam bardzo. Za szkolenie drużyny odpowiada szkoleniowiec. Najpierw spadek, a teraz fatalny początek Centra zanotowała w IV lidze. Na co czeka prezes klubu? Na kolejny spadek? I kolejny?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick