Co będzie się działo podczas Dni Nowych Skalmierzyc? Sprawdź!

0
27. Dni Nowych Skalmierzyc tuż, tuż. Świętowanie zaplanowano na najbliższy weekend i potrwa trzy dni. Najwięcej atrakcji zaplanowano na sobotę. Wtedy odbędą się koncerty (Lemon, Ania Dąbrowska, Mejk), ale to nie wszystko, bo organizatorzy przygotowali znacznie więcej atrakcji. Szczegóły na wlkp24.info.

Wraz z początkiem wakacji rusza koncertowe lato. Pierwszy muzyczny weekend w regionie ju za nami, choć niektórzy mieli okazję do odprężenia się w rytm dźwięków znanych zespołów i wokalistów już od początku czerwca. Koniec najbliższego tygodnia będzie stał natomiast pod znakiem 27. Dni Nowych Skalmierzyc.

Ta podostrowska gmina jest kolejnym przykładem powrotu do przedpandemicznych przyzwyczajeń. Święto samorządu zaplanowano na 1-3 lipca, a areną tych wydarzeń będzie Stadion Miejski-Gminny w Nowych Skalmierzycach przy ul. Mostowej.

Właśnie tam będzie można posłuchać w sobotę koncertu zespołu Lemon, a po nim Ani Dąbrowskiej, która zaśpiewa swoje największe przeboje. Ostatnim koncertem tego wieczoru będzie występ zespołu Mejk.

Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie dobrej zabawy dla całych rodzin, bo atrakcje znajdą też dzieci choćby w wesołym miasteczku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick