Ciężarówka zderzyła się z osobówką. W aucie była matka z czwórką dzieci

0
zdjęcie poglądowe / fot. archiwum wlkp24.info
Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym na drodze wojewódzkiej nr 470 na odcinku Kalisz - Turek (Nowe Prażuchy). W osobówce podróżowała matka z czwórką dzieci. Trwa akcja ratunkowa. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 470 na wysokości wsi Nowe Prażuchy na trasie z Kalisza do Turku. Jak informuje portal wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Tym drugim podróżowała matka z czworgiem dzieci, które mają zostać przetransportowane do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie odnieśli oni poważnych obrażeń.

AKTUALIZACJA – 10.40

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca peugeotem jechała od strony Turku w kierunku Kalisza, podejmując manewr skrętu w lewo w Nowych Prażuchach. W tym czasie samochód ciężarowy rozpoczął wyprzedzanie, w trakcie którego doszło do zderzenia obu pojazdów. W samochodzie osobowym znajdowała się czwórka dzieci, które zostały zabrane na badania do szpitala w Kaliszu – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Ruch odbywa się wahadłowo.

Fot. Google Maps
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick