Chwycił za nóż i dźgnął nim dwóch braci

4
zdjęcie poglądowe
Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się w jednym z domów w Czajkowie. 28-letni mężczyzna podczas rodzinnej awantury chwycił za nóż i dźgnął nim dwóch braci. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

Skutki imprezy urodzinowej, którą zorganizowano w jednym z domów w Czajkowie (powiat ostrzeszowski) są opłakane, a świętowanie mogło zakończyć się rodzinną tragedią. Trzech braci, będąc pod wpływem alkoholu, zaczęło się kłócić między sobą. W pewnym momencie jeden z nich chwycił za nóż i dźgnął nim drugiego brata. W efekcie „oberwało” się również trzeciemu, który stanął w obronie krzywdzonego. Na miejsce przyjechały policja i pogotowie. – Potwierdzam, że mężczyźni byli nietrzeźwi. Zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratora – mówi kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że ich ojciec próbował zmusić policjantów do tego, aby zaniechali czynności służbowych. Mężczyźnie może za to grozić do trzech lat więzienia. Podobna kara może spotkać 28-latka, który zaatakował brata.

Sprawę prowadzić będzie prokuratura.

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick