Child Alert! Uprowadzono 3-letnią Amelkę i jej matkę

0
Policja w całym kraju poszukuje 3-letniej Amelki i jej matki Natalii. Obie zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn w czwartek ok. 10.00 w okolicy bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. "Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji" - apelują funkcjonariusze w komend wojewódzkich.

Do bezprecedensowego uprowadzenia doszło w czwartek 7 marca w około 10.00 w Białymstoku. Sprzed bloku nr 47 przy ul. Hallera dwóch mężczyzn uprowadziło 3-letnią Amelkę i jej matkę Natalię. Policja w całym kraju włączyła się w poszukiwania. Ogłoszono też Child Alert, a funkcjonariusze apelują do mieszkańców każdego regionu Polski, by ci – jeśli mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanych – zgłosili się do najbliższej komendy policji. Uruchomiono także Call Center pod nr. tel. 995, na który można przekazywać wszelkie informacje w tej sprawie.

„Z ustaleń wynika, że sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony. Dziewczynka ma niebieskie oczy i jasne włosy spięte w kok. Ubrana była w różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, szare spodnie i granatowe buty” – czytamy na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick