Chcieli ukraść złom sprzed remizy. Złapano ich na gorącym uczynku

1
Fot. JOT KSRG Raszków
Na terenie remizy OSP w Raszkowie trwa zbiórka elektrosprzętu. Ochotnicy za zebrane pieniądze planują zakupić niezbędny sprzęt do ich jednostki. Niestety, za zebrany sprzęt połasili się złodzieje. Dzięki szybkiej reakcji pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury oraz strażaków, udało się złapać winowajców na gorącym uczynku.

Strażaków o próbie kradzieży poinformowali pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie. Ci natychmiast udali się na miejsce i zablokowali wyjazd złodziejom. „Udało nam się złapać na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukraść elektrosprzęt z placu naszej remizy” – piszą ochotnicy na swoim fanpage’u.

Na miejsce została wezwana policja, która ukarała złodziei mandatem. Strażacy odnieśli się do próby kradzieży pisząc, że zebrane ze zbiórki elektrosprzętu pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia niezbędnego do raszkowskiej remizy „Przykre jest to ze mieszkańcy wspierają nas w zbiórce aby nasza jednostka mogła zakupić sprzęt a przyjeżdzają inni i kradną nie swoje mienie”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick