DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Chciały podziękować darczyńcom. Nagrały piosenkę!

Na Facebooku Domu chłopaków w Broniszewicach pojawiło się wideo z nagrania dziękczynnej piosenki. – Chcieliśmy w ten sposób podziękować wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą zbiórkę. O dziwo, przygotowania do nagrania piosenki nie trwały długo. Udało nam się nagrać ją w jeden dzień, bez większych poprawek – mówi nam siostra Tymoteusza Gil, siostra dominikanka z Domu chłopaków w Broniszewicach.

Siostry z Broniszewic zaskakują już nie pierwszy raz. Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Pingwina, zachęcały do przygarnięcia…pluszowego pingwina. „Przygarniesz pingwinka jednego, spełnisz marzenie chłopca niepełnosprawnego” – takie przyświecało im hasło. Do rozdania było 56 maskotek, które rozeszły się w mgnieniu oka.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Na początku tego roku rozpoczęły zbiórkę pieniędzy na nowy dom Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach, prowadzone właśnie przez nie. Dokonały cudu, bo udało się zabrać aż 5 milionów złotych!

ZOBACZ: Siostry z Broniszewic dokonały niemożliwego. Są miliony na nowy dom!

Siostry Dominikanki nie odpoczywają i już zapowiadają kolejną zbiórkę. Budowa domu powoli dobiega końca, ale potrzebne są ostatnie szlify. Na dokończenie budowy potrzeba jeszcze 400 tysięcy złotych. Kolejny raz można przygarnąć pingwinka i pomóc niepełnosprawnym podopiecznym!

Na co zbierają siostry w III (ostatnim) etapie?

1. Kostka brukowa 100.000 zł
2. Odwodnienie terenu 150.000 zł
3. Agregat prądotwórczy 70.000 zł
4. Monitoring 50.000 zł
5. Wyposażenie gabinetu medycznego – 30.000 zł

Szczegóły zbiórki i instrukcje wpłacania darowizn znajdą Państwo na stronie: www.domchlopakow.pl.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz