Chciał się umówić z nieletnią osobą na ostrowskim dworcu? Wataha i policja w akcji

2
screen: facebook.com/watahateamlowcow.Organizacjanonprofit / grafika: wlkp24.info
Ostrowscy policjanci oraz członkowie grupy Wataha zajmującej się zwalczaniem pedofilii, przeprowadzili w weekend akcję, w wyniku której funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa na tle seksualnym. Sprawa będzie wyjaśniana.

Członkowie grupy Wataha, której celem jest zwalczanie pedofilii przeprowadziła z ostrowską policją akcję, w wyniku której zatrzymano 40-letniego mężczyznę na ostrowskim dworcu. – Jest on podejrzewany o przestępstwa na tle seksualnym – mówi portalowi wlkp24.info mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Na tym etapie postępowania policja nie zdradza szczegółów. Akcję przeprowadzoną w miniony weekend zrelacjonowali członkowie Watahy na fanpage’u. W poście czytamy: “Podejrzany Marcin (40 l.), jak się później okazało, zatrzymany po raz drugi, wcześniej postarała się o to ekipa z Łowca pedofilów – Polsat Play, za pedofilię proponował dziewczynce (14 l.) seks i inne czynności seksualne”.

Członkowie organizacji – jak piszą – podzielili się na dwie grupy. Jedna pojechała pociągiem wraz z pozorantką z Ostrzeszowa, a druga “miała zabezpieczyć teren dworca wraz z naszymi przyjaciółmi z Pantera Security i policjantami z wydziału kryminalnego KPP Ostrów Wielkopolski, gdzie podejrzany miał się spotkać z dziewczynką” – dowiadujemy się z dalszej części informacji.

Jak wynika z relacji, o 15.22 pozorantka wraz z obstawą podjechała na peron. Grupa wysiadła z pociągu i udała się w kierunku podejrzanego mężczyzny. “Podejrzany rozpoznał pozorantkę, przywitał się i został ujęty oraz przekazany policji”.

Funkcjonariusze wyjaśniają sprawę. W najbliższym czasie zatrzymany mężczyzna ma zostać przesłuchany.

CZYTAJ TEŻ: Zderzenia dwóch aut dostawczych na DK15. Są ranni

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 14
    1

    hm tez go ekipa z Łowca pedofilów – Polsat Play,złapała i chodzi po wolności tak ? program tylko na pokaz …………………….

  2. 21

    Potrafię kastrować prosięta, warchlaki i tuczniki, chyba bym sobie poradził, proponuję najniższą stawkę i jednego faceta do trzymania, żebym go nie musiał gonić po wsi, po wszystkim. Będzie wszystkim lżej, po co się chłop męczy i społeczeństwo w strachu. Po umieszczeniu filmiku z zabiegu wielu by się zastanowiło.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick