Chciał seksualnie wykorzystać 12-latkę? Poprosił o pomoc w leczeniu

0
Fot. Zrzut ekranu z transmisji na żywo na fanpage'u Elusive Child Protection Unit Poland
22-latek został zatrzymany przez policjantów po tym, jak ujawniono jego zamiary wobec 12-latki. Mieszkaniec powiatu kaliskiego umawiał się w sieci na seks z 12-latką, a tak naprawdę wpadł w pułapkę łowców pedofilów. Jak się okazuje, mężczyzna jest recydywistą, a w przeszłości został skazany za to samo przestępstwo. Na nagraniu wideo wyraził chęć poddania się leczeniu i nie potrafił wytłumaczyć dlaczego pisze w sieci takie rzeczy.

Relację z zatrzymania 22-latka prowadziła na żywo grupa Elusive Child Protection Unit Poland. Na nagraniu zatrzymany mężczyzna przedstawia się z imienia i nazwiska oraz przyznaje do winy. “Ja wiem, że jestem chory i chcę się na to leczyć. Ja się nawet nie spotykam z nimi tylko wypisuję takie głupoty. Wiem, że to jest karalne. Nawet niech Pan to nagra. Ja to wszystko wiem” – mówi na nagraniu 22-latek. 

Grupa poinformowała mieszkańca powiatu kaliskiego, że dołożą oni wszelkich starań, by zapewnić mu odpowiednie leczenie.

Autorzy nagrania informują także, że zatrzymany mężczyzna prywatnie jest ojcem oraz mężem. Za popełnione przestępstwo trafił on jednak w ręce policji. – Obecnie, 22-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego przebywa w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych kaliskiej Komendy. Gromadzimy w tej sprawie materiał dowodowy. Będziemy również konsultowali się z prokuraturą, co do dalszych czynności w tej sprawie – informuje asp. Anna Jawroska-Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick