Chcesz wygrać bilet na koncert Il Volo? To ostatnia szansa!

0
To już ostatnie godziny naszego konkursu, w którym do zgarnięcia jest pięć podwójnych biletów na koncert słynnego tria Il Volo, które wystąpi już 14 września na Arenie w Gliwicach. Konkurs ma inną formę niż poprzednie. Rozgrywać się będzie na naszym facebookowym fanpage'u. Wyślijcie do nas swoje kreatywne zdjęcie z wakacji. Czekamy na nie już tylko do jutra!

Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble to trójka włochów o niesamowitych, operowych głosach. Poznali się podczas jedno z talent show. Każdy z nich występował solo. Kiedy wspólnie zaśpiewali przebój „O sole mio” wszyscy oniemieli. Okazało się, że razem brzmią jeszcze lepiej. Postanowili założyć zespół IL VOLO i to był strzał w dziesiątkę. Na swoim koncie mają mnóstwo nagród, a także wygraną w konkursie Eurowizji w 2015 roku.

To słynne trio wystąpi dla polskiej publiczności już 14 września w Gliwicach. My mamy dla Was pięć podwójnych biletów na to muzyczne wydarzenie.

Konkurs rozgrywa się na naszym facebookowym fanpage’u i pierwszy etap trwa do 27 sierpnia. Należy przesłać swoje kreatywne zdjęcie z wakacji i przesłać je na nasz adres e-mail: konkurs@wlkp24.info.

W treści maila oprócz zdjęcia z wakacji należy dopisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer kontaktowy. Po 27 sierpnia przesłane do nas zdjęcia zamieścimy na naszym facebookowym fanpage’u. Autorów pięciu fotografii z największą liczbą polubień nagrodzimy podwójnym biletem na koncert IL VOLO.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick