Chcesz wiedzieć, co się dzieje „Kiedy kota nie ma”? Powalcz o bilety!

0
materiały organizatora
Przypominamy, że trwa konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na spektakl teatralny pt. "Kiedy kota nie ma...". Zostanie on wystawiony przez Teatr Capitol z Warszawy w sobotę 7 marca o godz. 16.00 i 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. ".

Jeśli macie ochotę na dawkę zaskakującego humoru, niespodziewanych zwrotów akcji i znakomitych brytyjskich żartów sytuacyjnych, to nie mogliście trafić lepiej. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na spektakl pt. „Kiedy kota nie ma…”.

Jeśli jeszcze nie daliście się przekonać, może zrobi to lista nazwisk aktorów, którzy wcielą się w rolę bohaterów komedii. Katarzyna Skrzynecka, Piotr Cyrwus, Jacek Lenartowicz, Anna Gornostaj, Piotr Zelt i Jakub Wieczorek. Ci artyści mówią sami za siebie. „Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?”.

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to nie może Was zabraknąć w sobotę 7 marca w Ostrowskim Centrum Kultury. Aby powalczyć o jeden z dwóch podwójnych biletów, należy uzasadnić: „Dlaczego akurat do Ciebie powinna trafić wejściówka na spektakl”. Dwie najciekawsze – zdaniem jury – odpowiedzi zostaną nagrodzone.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek 5 marca 2020 roku na portalu wlkp24.info.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick