Chcesz przekazać paczkę pacjentowi szpitala? Placówka wprowadza zmiany!

3
Wszyscy Ci, którzy będą chcieli przekazać paczkę bliskiemu, który przebywa w ostrowskim szpitalu, muszą przygotować się na zmiany. To kolejny krok szpitala, by zminimalizować ryzyko przebywania niepożądanych osób na terenie lecznicy. Od wtorku, paczkę należy przekazać załodze namiotu nr 2. Musi być ona wyposażona w kartkę z niezbędnymi danymi pacjenta oraz nazwą oddziału, na którym przebywa.

Szpital nie zamyka się na przekazywanie paczek pacjentom przez ich bliskich. Każdy z nich potrzebuje przecież środków czystości lub jedzenia i napojów. Szpital zmienia jednak zasady przekazywania przesyłek tak, by zminimalizować ryzyko kontaktu z niepożądanymi osobami, które mogą przejawiać objawy infekcji wirusowej.

CZYTAJ: „Zaburzenia zmysłu smaku i węchu” – nowe informacje w sprawie zakażonego 17-latka

Paczki można dostarczać do namiotu nr 2 przy wjeździe do ostrowskiego szpitala (po lewej stronie). W dni powszednie od godziny 10.00 do 12.00 oraz od 16.30 do 18.00. W soboty i niedziele będzie można je dostarczyć w godzinach od 12.00 do 14.00.

Paczka musi być odpowiednio opisana. Aby dostarczyć paczkę, należy napisać imię i nazwisko pacjenta oraz oddział i numer sali, na której przebywa. Paczki powinny być zawinięte w plastikowe reklamówki. Zostaną one dostarczone pacjentom przez personel medyczny.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick