Chcesz odwiedzić Jarocin Festiwal? Jest na to szansa!

0
Lato to niewątpliwie idealny czas na koncerty i festiwale. A my chcemy dać Wam jak najwięcej możliwości na atrakcyjnie spędzenie wolnego czasu! I pojawia się właśnie kolejna szansa. Mamy dla Was 20 pojedynczych karnetów na legendarny, trzydniowy festiwal w Jarocinie!

Trzy dni, cztery sceny i 40 artystów. Tegoroczny Jarocin Festiwal zapowiada się wyśmienicie. Na scenach pojawią się między innymi: Coma, Pink Freud, The Dumplings Orkiestra, Nosowska, Pussy Riot, Kękę, Kortez i Quebonafide!

Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie? Należy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się artysta, którego wizerunek był wystawiony w oknach jarocińskiego ratusza podczas Jarocin Festiwalu 2017? Ale to nie wszystko!

Oprócz napisania w mailu jego imienia i nazwiska, należy wkleić także link do informacji z portalu wlkp24.info, która o tym mówi. Odpowiedź na pytanie oraz link należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Karnet na Jarocin”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz linka do artykułu, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do 10 lipca do 23:59. Dwudziestu zwycięzców wybierzemy i ogłosimy 11 lipca. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje karnety w dniach od 11 do 13 lipca w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z REGULAMINEM.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick