DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Chcą zbudować największy spot dirtowy w Wielkopolsce. Potrzebują naszej pomocy!

Grupa nastolatków składa się z czterech osób z gminy Sieroszewice, który łączy sport o nazwie Dirt Jumping. – Nasze umiejętności którymi możemy się pochwalić to np. salta w tył, obroty o 360°, a także dokładanie innych trików do wyżej wymienionych, żeby tworzyć kombinacje, które na zawodach są wyżej punktowane. Często odwiedzają nas nowe osoby, które znalazły naszą miejscówkę w internecie. Cieszymy się, gdy zawita do nas osoba z taką samą pasja co my, dlatego chcemy powiększyć miejsce o nowe, ciekawsze przeszkody dla tych zaawansowanych jak i dla początkujących, żeby nowi w tym sporcie mogli się u nas również rozwijać – mówi Patryk.

W planach mają utworzenie basenu z gąbkami, stoliki, linia hop małych i dużych. Muszą także przygotować miejsce na deszczową pogodę. – Zalewa nam dojazdy do wybić, dlatego musimy utworzyć odpływy wody. W przyszłości chcielibyśmy zorganizować zawody, gdzie będą się liczyć umiejętności zawodników oraz przede wszystkim dobra zabawa – dodaje Patryk.

Młodzi sportowcy potrzebują na ten cel pieniędzy, bo dalsza rozbudowa miejsca wykracza poza ich możliwości finansowe. Dlatego uruchomili zbiórkę internetową. Do uzbierania są cztery tysiące złotych.

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ

Napisz do autora

Komentarze (4)
 • O
  Ortopeda

  poniedziałek, 16 maja, 2022

  Ortopeda już się cieszy.

  Odpowiedz
 • T
  Tomira

  wtorek, 17 maja, 2022

  Te wszystkie zbiórki , na co kto ma ochotę , zakrawa na „żebraninę”.

  Odpowiedz
 • DB
  Dirt biker

  sobota, 21 maja, 2022

  Poda ktoś adres bo chcę polatac

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz