Chcą pokonać Alpy na rowerach

0
Krzysztof Laskowski i Grzegorz Leśniak to kolejni, zapaleni rowerzyści, którzy nie lubią się nudzić. Pasjonaci rowerów i jazdy górskiej wezmą udział w rajdzie po Włoszech i Francji. Trasa będzie od nich wymagała nie lada wysiłku, bo będą musieli zmagać się z wysokimi podjazdami i kamienistą nawierzchnią.

Grupa kolegów z nieformalnego towarzystwa rowerowego Night Bikers Ostrów zamierza wraz z początkiem sierpnia wystartować we włoskim rajdzie rowerowym, startując z Pinerolo koło Turynu, a kończąc nad brzegiem Morza Liguryjskiego.

To nie pierwsza wyprawa, w jakiej biorą udział uczestnicy wyścigu 20 K Ultra Trail. Wcześniej podobny rajd ukończył pan Grzegorz, który sprawdzał swoja wytrzymałość w Czechach i na Słowacji.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

W trasę wyruszają, bo chcą spełniać swoje marzenia i przekraczać kolejne granice, stawiając sobie za razem kolejne poprzeczki do pokonania. Trasę i aktualną pozycję cyklistów będzie można śledzić na stronie www.20k-ultratrail.it, w zakładce o rajdzie MTB.

Wyprawa Pana Krzysztofa i Grzegorza nie jest jedyną, o której piszemy na naszym portalu. Codziennie przedstawiamy raport z trasy Europa-Azja Kamila Sierańskiego i Macieja Leńczuka, którzy w planach mają pokonanie ponad 5 tysięcy kilometrów, a to wszystko w ramach akcji „Filipowe kilometry”.

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE Z PODRÓŻY KAMILA I MACIEJA DO AZJI

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick