Centrum Przesiadkowe zostanie zamknięte. Przerwa potrwa 4 miesiące

8
Od najbliższego poniedziałku (24.02) budynek Centrum Przesiadkowego zostanie zamknięty. Wszystko związane jest z procesem budowy hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Wojska Polskiego w Ostrowie. Miejski Zakład Komunikacji zapewnia jednak, że biletomaty będą czynne dla pasażerów.

Urząd Miejski poinformował, że przerwa w funkcjonowaniu budynku Centrum Przesiadkowego ma potrwać cztery miesiące. – Przerwa ma miejsce z uwagi na planowane przeprowadzenie prac związanych z budową hali widowiskowo – sportowej. Budynek Centrum Przesiadkowego będzie nieczynny w okresie od 24.02 do 30.06 – informuje Referat Transportu Miejskiego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ: Swoją siedzibę stracili w pożarze. W sobotę otwierają nową!

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że teren nie zostanie całkowicie zamknięty dla korzystających z autobusów. – Obsługa pasażerów w całym centrum, na wszystkich peronach będzie przebiegać bez zakłóceń. Tutaj dla pasażerów nic się nie zmienia. Dostęp do automatu biletowego będzie umożliwiony – informuje Janusz Marczak, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick