Centrum Ostrowa wyłączone z ruchu. Sprawdź, gdzie nie przejedziesz

4
Prezydent RP Andrzej Duda będzie gościł w poniedziałek w południowej Wielkopolsce. Odwiedzi Ostrów Wielkopolski i Krotoszyn. Z tego powodu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Częściowo lub całkowicie nie przejadą dziś pojazdy w ścisłym centrum miasta.

Utrudnienia w ruchu pojawią się przede wszystkim w godzinach 7.00-19.00. Lepiej unikać dziś ścisłego centrum miasta. Już teraz ruch ograniczony jest na ulicy Raszkowskiej – na odcinku drogi od Pl. 23 Stycznia w kierunku Rynku, ulicy Wrocławskiej – od Rynku do skrzyżowania z ul. Wiosny Ludów i na ulicy Kościelnej. Ruch jest częściowo wstrzymany także na wschodniej stronie Rynku – od ul. Kaliskiej do ul. Kościelnej. Rynek będzie dziś całkowicie wyłączony z ruchu dla pojazdów mechanicznych.

Całkowite zamknięcie ruchu na wyżej wymienionych ulicach nastąpi w godzinach 11.00-19.00. Kierowcy są proszeni o nieparkowanie pojazdów w okolicy Rynku.

Realizacja usług oraz dostawa towarów do lokali handlowych i usługowych na w/w ulicach będzie możliwa tylko do godz. 11.00.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. „Ruch jest częściowo wstrzymany także na zachodniej stronie Rynku – od ul. Kaliskiej do ul. Kościelnej.” – szanowna pani – dwója z geografii! To jest WSCHODNIA strona rynku! Przepisuje pani bezmyślnie informacje z innych niekompetentnych źródeł bez sprawdzenia.

    • To jest prezydent RP a nie coś. Ja Komorowskiego nie lubiłem ale nie mówiłem i nie pisałem że to jest „coś”. Więcej szacunku do głowy państwa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick