Centra wygrywa. Tradycyjnie było ciekawie z dużą liczbą bramek

Na stadionie przy Kusocińskiego ponownie było ciekawie. No i tradycyjnie już, jako pierwsi ze zdobycia gola cieszyli się goście. Przewagę posiadali ostrowianie, ale to rywale zanotowali pierwsze trafienie. W 20 minucie uderzeniem z rzutu wolnego z odległości ponad 25 metrów futbolówkę do bramki skierował Bartosz Graczyk.

Stracony gol obudził ostrowian. W 25 minucie w roli głównej wystąpił kapitan Jakub Michalski, który doprowadził do wyrównania. Kolejne bramki padały w II połowie. W 48 minucie świetnie wypadł Tomasz Krakowski. Wychowanek Centry zachował zimną krew, zdobywając swoja pierwszą bramkę w seniorskim futbolu. Gospodarze prowadzili 2:1, ale kilka minut później grali już tylko w dziesiątkę. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył był Szymon Strączkowski.

Rywale chcieli wykorzystać osłabienie ostrowian. Sokół atakował jeszcze bardziej odważnie. Ostrowianie potrafili jednak przetrwać ten fragment, wyprowadzając zabójczy cios. W 83 minucie wynik meczu na 3:1 ustalił Jakub Michalski.