Centra pewnie ogrywa beniaminka. Wpadka Dawida Piróga [WIDEO]

Centra przystąpiła do sezonu po udanym okresie przygotowawczym. W Totolotek Pucharze Polski awansowali do półfinału poziomu regionalnego, przegrywając z KKS-em Kalisz. Wcześniej eliminując m.in. Jarotę Jarocin, Iskrę Szydłowo oraz GKS Grębanin.

W sobotę byli faworytem spotkania, co potwierdzili na boisku, bardzo szybko strzelając pierwszego gola. W dziewiątej minucie wynik otworzył Jakub Michalski. Centra miała jeszcze kilka okazji. w pierwszej połowie, jednak schodzili do szatni prowadząc 1:0. W drugiej gospodarze już dominowali, rzadko pozwalając rywalom wyjść z własnej połowy. Osiem minut przed końcem meczu, pięknym strzałem popisał się Patryk Cierniawski, który ustali wynik na 2:0.

W 2. rundzie spotkań Centra zagra na wyjeździe z Wartą Międzychód, która w sobotę wywiozła punkt z trudnego terenu w Gołuchowie.