Centra Ostrów rozpoczęła przygotowania. Pierwszy sparing w lutym [WIDEO]

0
Centra Ostrów Wielkopolski w środę rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej wielkopolskiej czwartej ligi. Był czas na odpoczynek i przemyślenia, bo mimo dobrego wejścia w sezon, końcówka rundy nie była udana dla drużyny prowadzonej przez Mariusza Posadzego. Najbardziej zabolała dotkliwa przegrana aż 0:7 z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

W Centrze podobnie jak w Ostrovii, nowy rok rozpoczął się od spotkania organizacyjnego. Był czas, żeby nakreślić sobie cele na rundę wiosenną, były też uwagi dotyczące frekwencji na treningach w startym 2019 roku. Końcówka roku rozsierdziła nieco prezesa Grzegorza Mussa, wszystko poszło jednak w zapomnienie – przyszedł czas na nowe rozdanie.

Dziewiąta drużyna wielkopolskiej czwartej ligi miała zimą nad czym rozmyślać. Po dobrym wejściu w sezon, końcówka rundy była już dużo słabsza. Kontuzje, kartki, krótka ławka sprawiły, że Centra jesień zakończyła dotkliwą porażką w Nowych Skalmierzycach aż 0:7.

Na chwilę obecną sytuacja Centry nie wygląda jednak najlepiej. Drużynę opuścił już Damian Izydorski, który wrócił do Ostrovii. W tej sytuacji biało-niebiescy będą rozmawiać na temat pozyskania w zmian któregoś z piłkarzy Ostrovii. Mówi się o Mariuszu Pośledniku.

Sezon na czwartoligowych boiskach wystartuje w weekend 14-15 marca. Centra na inaugurację zagra przed własną publicznością z Wartą Międzychód, którą w pierwszej rundzie pokonali 2:1. Wcześniej jednak, bo w lutym Mariusz Posadzy zaplanował pięć meczów sparingowych.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick