Centra grała w Kaliszu. Kameruńczycy na testach

2
Dzisiaj w Kaliszu w meczu sparingowym doszło do rywalizacji dwóch trzecioligowców. Tamtejszy KKS podejmował ostrowską Centrę. Podopieczni trenera Piotra Morawskiego wygrali ten mecz 4:1. Dla Centry honorowe trafienie zanotował Damian Izydorski. W dzisiejszym sparingu w barwach ostrowskiej drużyny zagrało dwóch testowanych zawodników z Kamerunu. Po raz kolejny zaprezentował się Bernard Ndukong. Ten zawodnik już przekonał do siebie trenera Mariusza Posadzego. Teraz więc działacze Centry muszą sfinalizować ten transfer w rozmowach z władzami Polonii Kępno. Przed rozpoczęciem ligi drużynę Centry czekają jeszcze dwa mecze kontrolne.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 3 liga niby ta sama ,ale 2 klasy roznicy na boisku,naprawde slabo sie to ogladało,posiadanie piłki z 80% do 20 %,nie chce prorokować,ale Kalisz ma szanse awansowac do 2 ligi.W ostrowie oczywiscie nawet nie mysla o awansie do wyzszej ligi

  2. Niby ta sama liga,a 2 klasy roznicy na boisku,szkoda ,ze w ostgrowie nie ma druzyny z wysokimi aspiracjami,kalisz ma silną Pake na awans.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick