Cel zdobyty! Kamil Sierański i Maciej Leńczuk dotarli do Stambułu!

0
Po ponad 30 dniach jazdy rowerem w palącym słońcu, deszczu, przez strawione ogniem hektary lasów w Grecji, malownicze wyspy Chorwacji, zatłoczone ulice Albanii i azjatyckie krajobrazy Turcji, Kamil Sierański i Maciej Leńczuk wreszcie dotarli do wymarzonego celu wyprawy Trip to Dream, jakim jest Stambuł.

Jeszcze w niedzielę o 21.00 Kamil Sierański napisał na fanpage’u Trip to Dream, że do celu zostało naprawdę niewiele. „Już za chwileczkę, już za momencik… już prawie widać tego kolosa… Sama końcówka, także w nocy dojedziemy do celu, do marzeń, do spełnienia… Każdy dzień i ten przynosi nowe przygody, poznanych ludzi i całą resztę… Nie myślimy już o zmęczeniu o tym, że od trzech dni się nie kąpaliśmy i spaliśmy po 2-3 h… Końcówkę idziemy na Maxa:) Bez kalkulacji tylko solidne ładowanie jedzenia… tak, bym nie spadł poniżej 80 kg”.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Ta wyprawa wcale nie musiała zakończyć się happy endem. Niewiele brakowało, a Maciej Leńczuk i Kamil Sierański powiedzieliby „dość” i wrócili do Polski. Zarówno jeden, jak i drugi wielokrotnie odczuli trudy podróży, które powiększały jeszcze piętrzące się sprawy, czekające na załatwienie w Polsce.

Nie poddali się jednak. Zacisnęli zęby, wykrzesali z siebie ostatki sił, jechali na granicy wytrzymałości, a Stambuł w ostatnim tygodniu był ich obsesją. Tylko na nim się skupiali. Teraz wiedzą, że było warto. Radość, jaką poczuli zrekompensowała im każdą chwilę zwątpienia.

Jeszcze dzisiaj na wlkp24.info rozmowa z Kamilem i Maciejem, którzy odpoczywają właśnie w Turcji. Opowiedzą o ostatnich dniach, momencie wjazdu do wymarzonego Stambułu i nie tylko. Śledźcie uważnie to, co będzie się działo na portalu!

ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI „RAPORTU Z TRASY EUROPA – AZJA”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick