CCC zmiażdżyło Ostrovię. Stal pokonała Kosza

4
Koszykarki CCC Polkowice nie dały dzisiaj żadnych szans Ostrovii. Kandydat do mistrzostwa Polski we własnej hali zmiażdżył biało-czerwone. CCC wygrało 116:39. Już po I kwarcie polkowicki zespół prowadził 25:6, natomiast do przerwy było 62:16 dla polkowiczanek. Ostrovia zagrała w tym meczu osłabiona brakiem kontuzjowanej Marie Angie Mfouli. Na domiar złego na początku spotkania urazu nabawiła się Monika Naczk, która nie była zdolna do gry. W Polkowicach ostrowianki miały problem w każdym elemencie gry. Trafiły zaledwie 14 z 58 rzutów z gry. Dzisiaj też odbył się inauguracyjny mecz w I rundzie play off II ligi mężczyzn. W Ostrowie Wlkp. zespół Stali pokonał Kosz Pleszew 77:63. Gospodarzy do sukcesu poprowadził Łukasz Wojciechowski, autor 30 punktów. Kosz zagrał za to osłabiony brakiem chorego lidera Alana Urbaniaka i kontuzjowanego podkoszowego Rafała Urbaniaka. Mecz numer 2 w tej serii w sobotę, 24 marca w Pleszewie. Gra toczy się do dwóch zwycięstw.